Instrukcja

1. Przeglądanie stron

Aby przeglądać strony serwisu BIP wybierz z menu po lewej stronie ekranu interesujący Cię dział. Strony BIP zgrupowane są w działy. Działy zgrupowane są w Menu Podmiotowe i Menu Przedmiotowe. Po kliknięciu na dany dział mamy tabelę z tytułem artykułu, datą opublikowania, autorem, datą utworzenia i modyfikacji. Po kliknięciu tytułu danego artykułu, wyświetla się właściwa strona informacyjna. Na  każdej stronie znajduje się metryczka  z informacjami o  autorze dokumentu, dacie publikacji, dacie modyfikacji, a także jeśłi występują, załączniki do pobrania.


2. Strony systemowe
System obok stron informacyjnych udostępnia strony systemowe:

  • Redakcja - wykaz redaktorów BIP z ich danymi kontaktowymi (adres, nr telefonu i faksu, aktywny adres e-mail)
  • Instrukcja korzystania - niniejszy dokument
  • Dostęp do informacje - zbiór informacji na temat zasad dostępu do danych publicznych.

3. Rejestr zmian i stron usuniętych
Rejestr zmian - zbiorcze zestawienie wszystkich dokumentów i ich odsłon, stanu ich publikacji (publikowany, niepublikowany, zarchiwizowany,usunięty), dacie utworzenia i ostatniej modyfikacji.
Jeżeli jakikolwiek dokument ma zostać usunięty z BIP automatycznie trafi do rejestru zmian. Uwaga: usunięty dokument może zostać przywrócony.

4. Archiwum

Zarchiwizowane dokumenty, wyłączone w Menu Podmiotowym i/lub Menu Przedmiotowym.

5. Moduł wyszukiwania

Aby przeszukiwać serwis BIP należy w okienko wyszukiwarki wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk lub nacisnąć klawisz "enter". 


6. Moduł zamówień publicznych

Każda zmiana treści ogłoszeń jest archiwizowana w rejestrze zmian danego artykułu. W treści można umieszczać grafiki i pliki do pobrania. Pliki te NIE SĄ archiwzowane w przypadku ich wymiany!

 

 

 

 

Rejestr zmian:

DataZdarzenieOpis zdarzeniaAutor
2011-07-10 12:56:51UtworzenieEdycja treściAdmin
2011-07-10 12:57:04ModyfikacjaEdycja treściAdmin
2012-01-10 11:54:29ModyfikacjaEdycja treściAnna Krzciuk
2012-01-10 12:07:35ModyfikacjaEdycja treściAnna Krzciuk
2012-11-13 13:44:41ModyfikacjaUsunięto plik: uchwala-nr-24-zgoda-na-wydatkowanie-srodkow-finansowych-na-realizacje-projektu-upowszechnianie-informacji-o-dziedzictwie-artystycznym-tworcow-zwiazanych-z-asp.pdfAdmin
2017-12-13 10:11:42ModyfikacjaEdycja treściAnita Grządziel